Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Thomas w Polsce?

Thomas Anders był w ostatnio Polsce w roku 1998, 2000 i 2002 wraz z Modern Talking. W 2004 przyjechał solo by wystąpić w programie Bar. W tym roku gościł już w naszym kraju podczas nagrywania partii orkiestrowych na album "Songs Forever", ale niewykluczone że zawita do Polski jeszcze raz. Przy okazji programu telewizji ZDF "Wähle deinen Hit" Thomas udzielił wywiadu, w którym powiedział m.in. "Pod koniec sierpnia mam kilka występów w Ameryce, na początku września w Polsce". Póki co nie ujawniono żadnego konkretnego terminu ani miejsca i na dobrą sprawę nie wiemy nawet, czy chodzi o występ w TV czy normalny koncert. 
Poza tym w najbliższych planach TA są dalsza promocja nowej płyty, udział w kolejnej edycji Best Of Formel Eins, wydanie książki na rosyjski rynek oraz kilka małych, klubowych koncertów. 

Źródło: zdf.de

 

 

 

 

       

 

 

 

 

 

 

              

 

     


Dziś 25.01.2021
Kalendarium: urodziny Roya Blacka (1943 - Gerhard Höllerich) i Nathalie Tineo (1982), premiera singla Modern Talking "You Are Not Alone" (1999) oraz albumu Matthiasa Reim "Unendlich" (2013)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google