Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Dieter i musical

Miliony sprzedanych płyt, trzy książki, a nawet biograficzny film - mało kto może poszczycić się taką ilością różnych produkcji jak Dieter Bohlen. Ale Bohlen, jak to Bohlen - wciąż chce więcej. Dlatego też powstanie jeszcze musical. "Przeżyłem naprawdę wiele, każdy zna moje piosenki - i co do tego mam dobre przeczucia.". Dieter spotkał się już z potencjalnymi producentami musicali, którzy na swoim koncie mają takie sukcesy jak hamburskie "Dirty Dancing" czy "Król Lew". Ma to być musical "o dwóch stukniętych gościach". "Jeden pochodzi z Koblencji i nazywa się Thomas Anders, drugi z Oldenburga i nazywa się Dieter Bohlen - mają jeden cel: podbić świat. Będą zmagali się z wyśmiewającymi ich złośliwcami, ale jako Modern Talking pokażą co potrafią."
Kto miałby zagrać w takim musicalu główną postać? Najchętniej Dieter obsadziłby w swojej roli Matthiasa Reima - są do siebie podobni, no i Reim potrafi dobrze śpiewać.
Czy jednak kogoś taki musical zainteresuje? Dieter nie ma wątpliwości. "Gdy wydawałem książkę wielu mówiło: nikt, kto czyta książki, nie kupi czegoś napisanego przez Bohlena. Gdy pokazywaliśmy film wielu mówiło: nikt, kto ogląda filmy nie będzie oglądał czegoś takiego.". Książka została bestsellerem, film miał wielomilionową publiczność. 
I tym razem życzymy powodzenia!

 Źródło: bild.de

 

 

 

 

       

 

 

 

 

 

 

              


Dziś 20.05.2022
Kalendarium: premiera singla Roya Blacka "Frag' Maria" (1991), premiera singla Double Trouble "Come On Pussies" (1996)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google