Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Wywiad z Dieterem

W dzisiejszym wydaniu Bild am Sonntag ukazał się obszerny wywiad z Dieteren Bohlenem. Była mowa o aktualnych poczynaniach Dietera, planach na przyszłość a także o zmianie, jaką wniosły w jego życie narodziny syna Maurice'a-Cassiana. Oto tłumaczenie najciekawszych pytań:

Dieter Bohlen: Jestem szczęśliwy ze współpracy z RTL i oni także. Przedłużyliśmy właśnie naszą umowę o współpracy o dwa lata, do roku 2008. Rozumiem się z tymi ludźmi świetnie, pracujemy ciężko nad nowymi pomysłami.

BamS: Nowy show?
Dieter Bohlen: Tak, być może. Chciałbym raz zrobić coś bez muzyki, tak obok niej. Estefania i ja mamy pomysł, który spodobał się RTL. Niedawno rozmawiałem też z Johannesem Kernerem, czy nie moglibyśmy zrobić czegoś razem.

Bams: Czy chcesz na ten czas odjeść od muzyki?
Dieter Bohlen: Nie, tego nie powiedziałem. Ale branżę muzyczną czekają jeszcze większe problemy, niż te które mamy obecnie. Ściąganie muzyki z intrenetu zmieni całą branżę, za dziesięć lat nie będzie już sklepów płytowych. I dobrze jest mieć w zanadrzu jeszcze kilka opcji.

BamS: Jakich?
Dieter Bohlen: Telewizję na przykład. Nie pracuję tylko z DSDS. 4 marca poleci mój film - "Dieter - der Film" - naprawdę dowcipna kreskówka. Poza tym przygotowałem do niego soundtrack z dwunastoma nowymi piosenkami.

BamS: W marcu wychodzi twoja nowa książka, zatytułowana "Hammersprüche" ...
Dieter Bohlen: W książce jest 800 moich wypowiedzi z ostatnich 4 lat. Na każdej stronie jest 10 wypowiedzi, całość będzie kosztować 6 euro.

BamS: Czy istnieje u Ciebie w ogóle pojęcie zwątpienia w samego siebie?
Dieter Bohlen: Kto nie wątpi w samego siebie, jest przegrany. Wszystkie nowe pomysły przychodzą z potrzeby ulepszenia czegoś. W wypadku mojej muzyki nigdy nie jestem zadowolony z pierwszego utworu. Zawsze szukam lepszej melodii, lepszego programu TV, lepszego pomysłu.

Pełną treść wywiadu znajdziecie na stronie www.bild.t-online.de/BTO/leute/aktuell/2006/02/26/bohlen-interview/bohlen-interview.html 

Źródło: bild.t-online.de

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dziś 20.05.2022
Kalendarium: premiera singla Roya Blacka "Frag' Maria" (1991), premiera singla Double Trouble "Come On Pussies" (1996)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google