Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Dlaczego Nathalie Tineo?

W tak ogromnym kraju jak Niemcy Dieter Bohlen nie mógł mieć problemu ze znalezieniem swojej nowej wokalistki, tym bardziej że przez program Deutschland sucht den Superstar w którego jury zasiadał przewinęło się kilkanaście tysięcy potencjalnych kandydatek. Wybrał jednak Nathalie Tineo, która swego czasu brała udział w innym konkursie muzycznych talentów, organizowanym przez telewizję ZDF. Dlaczego postawił właśnie na nią? 
"W DSDS miałem okazję posłuchać 40 000 głosów, ale to o Nathalie mogę powiedzieć, że ma ogromny talent. Ma niesamowicie dobry głos z mnóstwem emocji i siły. Podczas pracy w studiu przeszłą wręcz samą siebie i zaśpiewała moje piosenki po prostu wspaniale".
Sama wokalistka wspomina tydzień nagrywania płyty jako "znakomicie przygotowany i po prostu wspaniały". Dodaje też, że przed producenckimi możliwościami Dietera czuje ogromny respekt. 

Pierwszy singiel "Ich liebe dich" ukaże się już 17 marca, później wyjść ma cały album. Będzie on wypełniony balladami i piosenkami o średnim tempie, skomponowanymi i wyprodukowanymi przez Bohlena. 

Skomentuj na forum: Nathalie Tineo

Źródło: SonyBMG.de

 

 

 

 

 

 

 

 


Dziś 24.05.2022Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google