Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Dieter Bohlen i Nino De Angelo?

Ci, którzy myśleli, że na współpracy z Nathalie Tineo zakończą się sensacyjne wiadomości związane z osobą Dietera Bohlena byli w błędzie. Nino De Angelo, niegdyś jeden z najpopularniejszych niemieckich wokalistów jest obecnie bankrutem z długami sięgającymi 1,5 mln euro. Alkohol i narkotyki sprowadziły go prawie na dno. Jednak istnieje pewna nadzieja na poprawę... Oto treść wywiadu z Nino, który ukazał się w gazecie BZ:

Co słychać u Ciebie?
O zeszłym roku chciałbym zapomnieć. Moja żona Michaela rozstała się ze mną. Teraz jest lepiej, od 5 tygodni gram w serialu RTL "Unter Uns", znów zarabiam pieniądze.

Ze swojej gaży możesz jednak jedynie spłacać swoje długi.
Tak, niestety. Pieniądze idą do urzędu skarbowego, komornik co miesiąc zabiera z tego 1000 euro.

I co dalej?
W tym tygodniu spotykam się z Dieterem Bohlenem. Od wielu lat się przyjaźnimy. Z jego pomocą chciałbym nagrać nową płytę, wrócić do świata biznesu muzycznego. On z pewnością nie zostawi mnie na lodzie. Z nim mogę stanąć na nogi, mam tylko 42 lata.

Czy masz jakiś kontakt z Michaelą?
Nie, rozstaliśmy się w zeszłym roku, ale z całego serca chciałbym abyśmy znowu byli razem.

A co u Twoich dzieci?
Luca (14) i Luisa-Maria (17) mieszkają z moją byłą żoną Judith. Często się widujemy. Jestem szczególnie dumny z Luisy. Brała udział w castingach RTL. Moim największym marzeniem jest, aby RTL przedłużył mój 5-miesięczny kontrakt i abym mógł zagrać wspólnie z Luisą w "Unter Uns".

Dieter Bohlen zawsze pochlebnie wypowiadał się o Nino De Angelo i jego muzycznej klasie. Tym razem podejmując się współpracy z nim nie miałby nic do stracenia, a niezwykle dużo do zyskania. Zarówno w oczach opinii publicznej jak i u zwykłych fanów, którzy wprost uwielbiają jak dotąd jedyny ich wspólny album - "Samuraj" z 1989 roku.

Źródło: bz.berlin1.de

 

 

 

 

 

 


Dziś 20.05.2022
Kalendarium: premiera singla Roya Blacka "Frag' Maria" (1991), premiera singla Double Trouble "Come On Pussies" (1996)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google