Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Wywiad z Dieterem

Dieter Bohlen udzielił krótkiego wywiadu gazecie Bild. Mówił przede wszystkim o trzeciej edycji Deutchland sucht den Superstar - wyjaśnił skąd wzięły się zmiany w formule programu, niestety o muzyce pisanej dla uczestników show nie było ani słowa...

Bild: Panie Bohlen, ze starych edycji DSDS został tylko pan. Skąd takie wielkie zmiany?
Dieter Bohlen: Mieliśmy przeczucie, że jeśli wszystko zostanie po staremu, nie będzie żadnego napięcia, wszystko będzie zupełnie przewidywalne.

Bild: Wielu widzów będzie miało żal o to, że piękna Michelle Hunziker nie będzie już prowadziła koncertów.
Dieter Bohlen: Michelle była troszkę za bardzo przyklejona do promtera. Także jej język nie był wystarczająco zrozumiały. Gdy ja mówię coś, a ona rozumie to zupełnie inaczej - nie możemy wspólnie grać w jednym zespole.

Bild: Teraz nadchodzi Holenderka Tooske van Breugem...
Dieter Bohlen: Tooske jest naprawdę pięknym serowym serduszkiem. W dodatku w Holandii prowadziła koncerty tamtejszego Idola, gdzie musiała wytrzymywać na scenie przez trzy godziny. Marco Scheryl to także obiecująca osoba. Gdy ma się takich ludzi ze sobą, w każdym momencie transmisji można powiedzieć: Tak, to jest to.

Bild: Jak wygląda nowa koncepcja programu?
Dieter Bohlen: Chcemy pojechać do nowych landów. Tam mamy za mały odzew, musimy się pojawić w miastach, w których jeszcze nie byliśmy. Także granica wieku kandydatów została podwyższona z 26 lat do 30. Potrzebujemy prawdziwych osobowości takich jak w pierwszej edycji Alexander, Gracia, Küblböck.

Bild: Castingi startują 14 lipca w Wuppertal. Czy to nie koliduję z datą narodzin dziecka?
Dieter Bohlen: Jeśli mały się pojawi, będę musiał odpuścić pierwszy casting. Ale mały dostosuje się do tego, że tata musi pracować. Do tego czasu już będzie!

Zapraszam do wypowiedzi na ten temat na forum dyskusyjnym.

Źródło: Bild.de
Tłumaczenie: Arkadiusz Arczyński (ArCrack)


Dziś 25.05.2022
Kalendarium: premiera albumu Daniele Negroniego "Crazy" i singla "Absolutely Right" (2012)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google