Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Solowy projekt Dietera?

(c) ProvocationWe wczorajszym wydaniu programu "Exclusiv" telewizji RTL wyemitowano materiał poświęcony Dieterowi Bohlenowi. Mówiono m.in. o mających przyjść na świat w najbliższych dniach czwartemu dziecku Dietera. Zakończył się on zdaniem "kolejna solowa płyta jest już w przygotowaniu". Wiadomość z pewnością zupełnie zaskakująca, tym bardziej że wydawało się iż Dieter po odwołaniu rosyjskiego tournee nie będzie chciał już występować na scenie. Reaktywacja Blue System z wiadomych względów także raczej nie wchodzi w grę.
Czy mamy tu do czynienia z prawdziwie sensacyjną informacją? A może to kolejny po filmie i trasie koncertowej plan, który ostatecznie nie wejdzie w życie? Póki co poza tym jednym zdaniem nie ma żadnych innych faktów potwierdzających powrót Dietera na scenę. Wstrzymajmy się wiec z radością do ewentualnego oficjalnego ogłoszenia tego faktu.

Zapraszam do wypowiedzi na ten temat na forum dyskusyjnym.

Źródło: informacja własna na podstawie niemieckich for internetowych


Dziś 20.05.2022
Kalendarium: premiera singla Roya Blacka "Frag' Maria" (1991), premiera singla Double Trouble "Come On Pussies" (1996)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google