Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Nowy członek jury DSDS atakuje Dietera

Współpraca Dietera Bohlena i nowego jurora Deutschland sucht den Superstar - Heinza Henna jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem zdaje się być niemożliwa. Na łamach gazety "Bild" Henn zaatakował bowiem Dietera.
 "Tak długo jak będę w stanie do tego nie dopuścić - kandydaci nie będą śpiewali piosenek Dietera Bohlena. Ktoś kto chce zostać supergwiazdą powinien mieć konkurencyjne piosenki. Nie wierzę, że Dieter Bohlen jest w stanie takie stworzyć. Na świecie nie osiągnął on właściwie nic wielkiego.". 
Henn od roku 1987 mieszka w Stanach Zjednoczonych, jako menedżer BMG w USA miał okazję pracować m.in. z Queen, Pink Floyd, Rolling Stones, Tina Turner czy Cher - jest więc nieco odizolowany od tego co działo się w ostatnich latach w Niemczech.
"Widziałem tylko urywki poprzednich edycji, ale uważam niektóre decyzje Bohlena za wątpliwe. Czasem Bohlen grał zbyt dużą rolę. Ode mnie nikt nie dostałby głosu tylko za to, że wygląda jak Pamela Anderson."

Wygląda zatem na to, że w jury czeka na starcie dwóch naprawdę ogromnych indywidualności. Czy Henn postawi w końcu na swoim czy też tak jak ostatnio za stronę muzyczną DSDS będzie odpowiedzialny Dieter? Odpowiedź poznamy zapewne dopiero jesienią.

Zapraszam do wypowiedzi na ten temat na forum dyskusyjnym.

Źródło: Bild.de


Dziś 20.05.2022
Kalendarium: premiera singla Roya Blacka "Frag' Maria" (1991), premiera singla Double Trouble "Come On Pussies" (1996)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google