Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

DSDS 3 - kolejne szczegóły

Zwycięzca trzeciej edycji Deutschland sucht den Superstar nie będzie automatycznie zobowiązany do nagrania singla z Dieterem Bohlenem w roli producenta. To najważniejsza z opublikowanych niedawno informacji dotyczących tej niemieckiej edycji popularnego programu Idol. Piosenka dla zwycięzcy zostanie stworzona specjalnie dla niego (i pod niego) przez zatrudniony w tym celu zespół najlepszych muzycznych producentów. Nie zamyka to oczywiście drogi współpracy z Dieterem jeśli tylko zwycięzca wyraziłby taką ochotę. Póki co nie podano natomiast żadnych informacji co do tego kto zająłby się napisaniem hymnu trzeciej edycji DSDS i produkcją albumu dla finałowej dziesiątki.
Kolejną ważną zmianą w porównaniu z poprzednimi edycjami jest fakt, iż głosowania będą ułożone tak aby w finale zmierzyli się mężczyzna i kobieta.
Jak już informowano wcześniej Dieter będzie jedyną osobą ze "starej" ekipy DSDS, która weźmie udział w trzeciej edycji. Obok niego w jury zasiądzie menedżer muzyczny Heinz Henn oraz dwie osoby, których nazwiska nie zostały jeszcze ujawnione. Prowadzeniem koncertów zajmą się Tooske Ragas i Marco Sheryl.

Zapraszam do wypowiedzi na ten temat na forum dyskusyjnym.

Źródło: QuotenMeter.de


Dziś 20.05.2022
Kalendarium: premiera singla Roya Blacka "Frag' Maria" (1991), premiera singla Double Trouble "Come On Pussies" (1996)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google