Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

The Nash - sprawa promocji

Dziś singiel "Get It On' The Nash oficjalnie pojawił się w niemieckich sklepach muzycznych. Dziwić i nieco martwić może w związku z tym fakt, że póki co żadne występy telewizyjne, wizyty w stacjach radiowych, spotkania z publicznością nie są zaplanowane, o teledysku nie wspominając. Jednym słowem - promocja leży. Cóż w tej sprawie ma do powiedzenia John Tirado, lider The Nash?

"Na chwilę obecną nie ma zbyt wielu pewnych wiadomości w tej sprawie. Cały czas trwają negocjacje umów promocyjnych z radiem i telewizją. Piosenka oficjalnie wyszła 6 czerwca czyli dzisiaj, więc w tej chwili możecie już tylko czekać na ich rezultaty. Jak tylko jednak będę wiedział coś więcej - wy także dowiecie się o tym. 
Teraz, gdy mamy tak wiele pozytywnych opinii z całego świata jest naprawdę sporo do zrobienia."

Jak będzie w praktyce - zobaczymy. ZYX nie jest tak potężnym przedsiębiorstwem jak BMG, więc nie należy się spodziewać promocyjnych fajerwerków. Choć patrząc na to inaczej - obecna sytuacja ma swoje dobre strony. W tej chwili o singlu The Nash wiedzą prawie wyłącznie zagorzali fani twórczości Dietera, więc po pierwszym tygodniu jego obecności na listach dowiemy się jaki wpływ mają oni na sprzedaż płyt Bohlena ;)

Zapraszam też do odwiedzenia oficjalnej strony grupy The Nash - www.thenash.com 

Źródło: informacja własna www.ModernTalking.aplus.pl - proszę o nie kopiowanie wypowiedzi Johna bez wyraźnego zaznaczenia źródła!


Dziś 20.05.2022
Kalendarium: premiera singla Roya Blacka "Frag' Maria" (1991), premiera singla Double Trouble "Come On Pussies" (1996)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google