Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Trzecia edycja DSDS bez Dietera?

Udział Dietera Bohlena w trzeciej edycji Deutschland sucht den Superstar, niemieckiej wersji popularnego Idola stoi pod znakiem zapytania. Powód? Obawy telewizji RTL, czy zaoferowanie widzom trzeci raz tego samego zainteresuje ich. RTL wyprodukował ostatnio kilka własnych programów, które nie zyskując szerszej widowni. okazały się kompletnymi porażkami. Biorąc pod uwagę brak porozumienia między Dieterem a uczestnikami drugiej edycji, rodzi się obawa, że tak samo może być w edycji trzeciej. Wówczas uczestnictwo Bohlena w DSDS III byłoby pozbawione większego sensu, gdyż "z niewolnika nie ma pracownika" - Dieter męczyłby się z finalistami i odwrotnie. RTL zanotowałby tym samym kolejne straty, gdyż piosenki produkowane na siłę i śpiewane z przymusu nie miałyby szansy wypromowania show i odniesienia komercyjnego sukcesu. 
Sam Dieter sprawia wrażenie nie przejmującego się zbytnio zaistniałą sytuacją. "Mam teraz weekend, nie będę tego komentował" powiedział wczoraj dla gazety Bild am Sonntag.

 Źródło: bohlenworld.de + bild.de


Dziś 20.05.2022
Kalendarium: premiera singla Roya Blacka "Frag' Maria" (1991), premiera singla Double Trouble "Come On Pussies" (1996)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google