Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

20 lat C.C.Catch - płyty 

Wytwórnia płytowa Edel w związku ze zbliżającym się 20-leciem solowej kariery C.C.Catch planuje wydać reedycje jej czterech pierwszych albumów. "Catch The Catch", "Welcome To The Heartbreak Hotel", "Like A Hurricane" i "Big Fun" poza znanymi nagraniami będą zawierały także nowe remixy. Planowany jest też cały album z remixami piosenek Caro. 
Premiera nowej edycji płyty "Catch The Catch" wstępnie zapowiedziana została na sierpień 2005.

To nie pierwszy tak znakomity pomysł Edel Media. W zeszłym roku firma ta wydała dwupłytową składankę Chrisa Normana "Heartbreaking Hits" na której znaleźliśmy wszystkie piosenki napisane przez Dietera Bohlena dla Chrisa w latach 80-tych, a także kilka remixów pochodzących z singli, nową krótką wersję "Midnight Lady" oraz trzy utwory karaoke w tym jeden - "Broken Heroes" - w niepublikowanej wcześniej wersji, z oryginalną aranżacją.
Wart podkreślenia jest też fakt, że płyty wydawane przez Edel w przeciwieństwie do tych produkowanych przez niemiecki oddział BMG są zazwyczaj bardzo łatwo dostępne w Polsce

Źródło: cccatch.de + informacja własna www.moderntalking.aplus.pl


Dziś 25.05.2022
Kalendarium: premiera albumu Daniele Negroniego "Crazy" i singla "Absolutely Right" (2012)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google