Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

DISCO of 80's - St. Petersburg

Festiwal "DISCO of 80's" przeniósł się w sobotę do Sankt Petersburga. Zaczęło się od małego zgrzytu na lotnisku - nikt nie wyjechał po muzyków, którzy przylecieli tam prosto z Moskwy, więc mieli oni problemy z dostaniem się do hoteli. Ostatecznie udało się znaleźć transport, choć Thomas był całą sytuacją wyraźnie zniesmaczony. 
Sam koncert był podobny do moskiewskiego, Thomas znów jako jedna z głównych atrakcji wystąpił pod koniec. Zaśpiewał "Independent Girl" (w bardzo ciemnych okularach przeciwsłonecznych) oraz raczej niespotykaną, bardzo długą wersję "Cheri Cheri Lady".
Bardzo ciekawy przebieg miał też występ Patty Ryan. Zgodnie z tym co mówią świadkowie sprawiała wrażenie lekko wstawionej :) i wykonując jeden z utworów przewróciła się...

A oto kilka fotek z St. Petersburga (źródło: www.guezi.com):

Thomas Anders
(kliknij aby powiększyć)

 

C.C.Catch
(kliknij aby powiększyć)

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.guezi.com 
Po raz kolejny specjalne podziękowania dla ORIONa bez którego opracowanie informacji na temat festiwalu byłoby niemożliwe.


Dziś 19.01.2021
Kalendarium: premiera singla Chrisa Normana "No Arms Can Ever Hold You" (1987), premiera singla Touche "I'll Give You My Heart" (1998)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google