Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Sweat (A La La La La Long)
New Life 

Drugi singiel Mehrzada Marashi to cover słynnego przeboju sprzed prawie 20 lat "Sweat (A La La La La Long)". Brawurowe wykonanie tego nagrania w jednej z faz eliminacyjnych Deutschland sucht den Superstar zapadło publiczności w pamięć na tyle, że zdecydowano się na włączenie utworu w promocję debiutanckiego albumu Mehrzada. W DSDS utwór był wykonany w duecie z Menowinem Fröhlichem, który jednak z czasem zaczynał stawać się osobą coraz bardziej nieprzewidywalną i mało wiarygodną. Ostatecznie Dieter zrezygnował więc ze współpracy z nim, a na zastępstwo przysłał... Marka Medlocka. Dodatkowo udało się załatwić występ w niezwykle popularnym programie "Wetten dass...", który będzie podstawą promocji nagrania. Duet aktualnego i najpopularniejszego z dotychczasowych zwycięzców DSDS promowany w ten sposób skazany jest na sukces i już teraz (opis powstaje dzień po premierze singla) możemy chyba pogratulować obu wokalistom kolejnego przeboju.
Dodatkami do singla są piosenki solowe - w wypadku Marka Medlocka jest to "Here In My Heart" znane z elektronicznego wydania albumu "Rainbow's End". Mehrzad na potrzeby singla nagrał utwór "You're The One" - typową do granic możliwości balladę utrzymaną w stylu, który Dieter z upodobaniem promuje od blisko 10 lat. W mojej opinii żadne z tych nagrań nie zwraca na siebie większej uwagi i nie czyni singla specjalnie atrakcyjnym. Singiel stanie się zapewne sporym sukcesem komercyjnym, ale pochlebnych opinii wśród miłośników twórczości Dietera Bohlena raczej się nie doczeka.

Sweat (A La La La La Long) - Sony Music Columbia 88697 73707 2 - 21.05.2010

  1. Mehrzad Marashi & Mark Medlock - Sweat (A La La La La Long) 3:49 
  2. Mark Medlock - Here In My Heart 3:08
  3. Mehrzad Marashi - You're The One 3:38 

Muzyka i tekst: Ian Lewis (1), Dieter Bohlen (2,3)
Produkcja: Dieter Bohlen
Co-produced: Jeo@Jeopark


Poprzedni singiel
"Don't Believe"
Mehrzad Marashi
Poprzedni singiel
"Real Love"
Mark Medlock Kolejny singiel
"Maria Maria"

Teledysk do "Sweat (A La La La La Long)

 


Dziś 02.12.2023
Kalendarium: urodziny Yvonne Catterfeld (1979), premiera singla Blue System "It's All Over" (1991) oraz albumu Pietro Lombardiego "Pietro Style" (2011)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google