Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
Mark Medlock

Real Love
Rainbow's End

W lutym 2010 na blogu Marka Medlocka w serwisie MySpace pojawił się wpis, po którym można było oczekiwać końca trwającej od 2007 roku sielanki. Medlock krytykował w nim wytwórnię zarzucając jej brak wsparcia i wyrażając nadzieję, że mimo wszystko będzie mógł nadal współpracować z Dieterem Bohlenem. Po krótkim czasie ów wpis zniknął, a kilka tygodni później pojawiła się... zapowiedź nowego singla. Wygląda więc na to, że sytuacja przynajmniej na pewien czas się uspokoiła, a Dieter wraz ze swoim ulubieńcem mogą kontynuować podbijanie niemieckich list przebojów. Po żółtej kartce, jaką publiczność pokazała singlowi "Baby Blue" wysłużone brzmienie a'la "You Can Get It" zostało zastąpione tanecznymi klimatami rodem z lat 90. Na promocje nie żałowano pieniędzy - teledysk do piosenki został nakręcony na Karaibach, Medlock zaprezentował utwór w kilku programach RTL (w tym oczywiście w DSDS), dość mocno utwór promowano też w telewizji Viva. Efekt - debiut na drugim miejscu niemieckiej Top-100.
Dieter i Mark dołożyli więc do swojego portfolio kolejny przebój, a co z tego mamy my? Samego utworu możemy w dobrej jakości posłuchać za darmo na oficjalnych stronach wytwórni. Niestety, ktoś kto zdecyduje się na zakup singla nie dostanie zbyt wiele. Od pewnego czasu Sony Music nie wydaje już tradycyjnych singli z kilkoma wersjami piosenki i teledyskiem. W ich miejsce wprowadzone zostały płyty z dwoma utworami zapakowane w pudełko w formacie albumowym i z plakatem zamiast typowej okładki. Można odnieść wrażenie, że wydawca nie może się do końca zdecydować, czy lepiej sprzedawać muzykę wyłącznie w internecie (gdzie niższe są koszty dystrybucji), czy jednak warto jeszcze inwestować w nośnik CD (który ma lepsze przełożenie na pozycje na listach przebojów). W internecie nie można tym razem dokupić żadnego remiksu nagrania, na kompakcie nie ma z kolei teledysku. Szkoda, bo moim zdaniem marnuje się w ten sposób potencjał zarówno samego nagrania, jak i wideoklipu, który spokojnie zmieściłby się kompakcie nawet w rozdzielczości HD. 

Real Love - Sony Columbia 88697 69313 2 - 09.04.2010

 

  1. Real Love 3:40
  2. Real Love (Karaoke Version) 3:53

Poprzedni singiel
"Baby Blue"
Kolejny singiel
"Sweat (A La La La La Long)"


Dziś 31.05.2023
Kalendarium: premiera singla Errola Browna "Emmalene (That's No Lie)" (1993)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google