Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Ute Schönherr

Ute Schönherr od trzynastego roku życia porusza się na wózku inwalidzkim. Powodem jest szczególnie ciężka odmiana reumatyzmu, stan jej stawów cały czas się pogarsza. Efektem są ogromne bóle, pojawiające się dzień w dzień. Ute wciąż jednak marzy i śpiewa, a jej największym marzeniem było nagranie płyty z gwiazdami. 
I spełnia się ono dzięki największemu niemieckiemu producentowi muzycznemu - Ute spotkała się z Dieterem Bohlen i nagrała z nim piosenkę - "Sad, Sad Love".
Ute Schönherr spędziła z DB w studiu dwie godziny. "W firmie płytowej z uwagi na moje inwalidztwo nigdy nie dostałabym szansy. Dieter widzi we mnie człowieka, słucha mojego głosu i nie zwraca uwagi na wózek"- mówi Ute. Dieter - "Ute ma niesamowitą wiarę w siebie, patrzy na świat w pozytywny sposób. Chce być traktowana zupełnie normalnie, tak jak zdrowi ludzie. Dlatego też mogę jej bez obaw powiedzieć >to było cieniutkie, Ute!<. A ona odpowie na to >w porządku Bohlen, zaśpiewaj to lepiej!<". 

Póki co nie wiadomo czy "Sad, Sad Love" pozostanie jedynie nagraniem internetowym, czy też zostanie wydane na singlu bądź składance. Utworu w całości i dość dobrej jakości można za darmo posłuchać na stronach internetowych Bilda. Można ją też ściągnąć w postaci pliku MP3 (128) ze strony www.uteute.de. Na okienku, które wyskoczy podczas wchodzenia na stronę (w przypadku blokady wyskakujących okienek należy ją czasowo wyłączyć) klikamy na zdjęcie Ute i Dietera. Następnie po podaniu imienia oraz adresu email uzyskujemy dostęp do pliku. 

  • Sad, Sad Love 3:06

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dziś 24.05.2022Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google