Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum styczeń 2012


25.01.2012 - Thomas Anders i Kamaliya - Nieordinarnaja ljubow
Ukraińska gwiazda Kamaliya poinformowała, że w lutym Thomas Anders 7 lutego przybędzie do Kijowa aby nagrać teledysk do ich wspólnego utworu. Piosenka, którą ukraińskie media tytułują "Nieordinarnaja ljubow" ("Niezwyczajna miłość") zostanie po raz pierwszy wykonana publicznie dzień później - 8 lutego w Kijowie podczas wręczania nagród muzycznych YUNA. 

Producentem nagrania powinien być aktualny muzyczny partner Thomasa Andersa - Uwe Fahrenkrog.

Thomas Anders i Kamaliya

Źródło: kamaliya.co.uk

Skomentuj... >>>

Opublikowana została lista utworów, jakie znajdą się na koncertowym DVD i Blu-Ray Andrei Berg "Abenteuer Live", którego premierę zaplanowano na 27 stycznia 2012. Zmienił się także projekt okładki. Wydawnictwo to jest zapisem występu wokalistki w Kolonii, a piosenki Dieter Bohlena stanowią prawie połowę zawartości płyty. Poza blisko trzygodzinnym show na płytach zamieszczono także 26-minutowy reportaż odsłaniający kulisy organizacji koncertu... >>>  Andrea Berg - Abenteuer Live

Źródło: sonymusic.de

Skomentuj... >>>

Podsumowująca rok ankieta ModernTalking.pl stała się już tradycją. Po raz szósty będziecie mieli szansę zaprezentować swoją opinię o muzycznej działalności Dietera Bohlena i Thomasa Andersa, wybrać ich największe sukcesy oraz ocenić dorobek muzyczny, jaki powstał w przeciągu ostatnich 12 miesięcy. O ile Dieter Bohlen trzymał się sprawdzonej ścieżki jurorowania w programach TV i produkowania płyt zwycięzców, o tyle Thomas Anders zaskoczył nas wszystkich tworząc nowy projekt... >>>  Ankieta ModernTalking.pl 2011

13.01.2012 - Godzina z Bohlenem i Andersem dziś w Radio Top 80
Zapraszamy wszystkich na dzisiejszą audycję "Godzina z Bohlenem i Andersem" w internetowym Radio Top 80. Wyjątkowo wystartuje ona o godzinie 20:00. Wyboru utworów do dzisiejszego wydania dokonała nasza koleżanka z forum atlantyda. Z pewnością nie zabraknie wśród nich utworów Modern Talking oraz piosenek, jakie Dieter Bohlen i Thomas Anders tworzyli poza tym zespołem.

Radia Top 80 słuchać można na stronie www.top80.pl  

Godzina z Thomasem Andersem i Dieterem Bohlenem

Skomentuj... >>>

Za równo miesiąc, 11 lutego w katowickim Spodku odbędzie się walentynkowy koncert Thomasa Andersa. Osoby, które nie mają jeszcze biletu, a chciałyby zdobyć jedną z ostatnich wejściówek do ulokowanego bezpośrednio pod sceną sektora FAN powinny się spieszyć - ich sprzedaż trwa tylko do końca stycznia za pośrednictwem Thomas Anders Fan-Club Polska. Bilety na pozostałe sektory będą dostępne do dnia koncertu we wszystkich sklepach sieci Empik, Media Markt, Saturn... >>>  Thomas Anders z Modern Talking wystąpi za miesiąc w katowickim Spodku

Skomentuj... >>>

11.01.2012 - Okładka DVD Andrei Berg, bez piosenek Dietera Bohlena na płycie Leo Rojasa
Zaprezentowany został projekt płyty DVD i Blu-Ray "Abenteuer - Live", na której znajdzie się zapis koncertu Andrei Berg. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, będzie to materiał z występu w Kolonii, a nie z otwierającego tegoroczne tournee niemieckiej gwiazdy koncertu w Stuttgarcie.
Ponadto udało się potwierdzić, że Dieter Bohlen nie jest autorem żadnej z piosenek, jakie znajdą się na albumie Leo Rojasa, zwycięzcy ostatniej edycji show Das Supertalent.
Andrea Berg - Abenteuer Live (okładka)

Źródło: amazon.de + informacja własna

Skomentuj... >>>

Na 27 stycznia zaplanowano premierę dwóch wydawnictw, z którymi powiązany może być Dieter Bohlen. Chodzi o koncertową płytę Andrei Berg "Abenteuer-Live" oraz debiutancki album Leo Rojasa, zwycięzcy programu Das Supertalent (niemiecki Mam Talent) z Bohlenem w jury. W pierwszym przypadku wydane zostaną dwie edycje - DVD (nr katalogowy 88691 94712 9) oraz Blu-Ray (88691 94715 9). Na płytach znajdzie się zapis koncertu, jaki Andrea Berg dała wczoraj w Stuttgarcie oraz zapewne sporo dodatków... >>>  Leo Rojas - Spirit Of The Hawk (okładka płyty - miniaturka)

Źródło: jpc.de

Skomentuj... >>>

Oto druga część relacji z Berlina, gdzie w listopadzie Thomas Anders spotkał się z fanami i podpisywał swoją autobiografię "100% Anders".

W jedenastominutowym materiale znajdziecie reportaż i wywiad z Thomasem oraz zobaczycie co przedstawiciele Thomas Anders Fan-Club Polska podarowali mu na Święta... >>> 

Thomas Anders w Berlinie na spotkaniu z fanklubem

Skomentuj... >>>

02.01.2012 - Promocja koncertu Thomasa Andersa - ogłoszenie managementu

Management Thomasa Andersa pilnie poszukuje 10 osób do pomocy dnia 05.01.2012 oraz 07.01.2012 na terenie Centrum Handlowego M1 w Zabrzu, Bytomiu i Czeladzi. Chodzi o działania promujące koncert Thomasa Andersa w Spodku dnia 11.02.2012r. W zamian Management gwarantuje pamiątkowe spotkanie i zdjęcie z Artystą oraz płytę z autografem.
Zainteresowanych prosimy o wysłanie maila z tytułem "Thomas Anders Styczeń" na adres biuro@solarismusic.pl. Proszę podać w nim kontaktowy numer telefonu.
Ogłoszenie managementu Thomasa Andersa

Skomentuj... >>>


Dziś 27.05.2016
Kalendarium: premiera singli Isabel "Like Snow In June" (2002) i Anders | Fahrenkrog "Gigolo" (2011) oraz albumu Pietro Lombardiego "Jackpot" (2011)
Aktualne terminy koncertów i występów w TV znajdziesz na Modern Portalu.

Informator koncertowy
Dojazd, nocleg, bilety:
Thomas Anders - Koncert w KrakowieOficjalne listy przebojów
(za okres 03-09.10.2014)

Polska Niemcy Austria Szwajcaria
Albumy
Modern Talking - 30 15
N
1. tyg.
12
N
1. tyg.
61
N
1. tyg.
49
N
1. tyg.


Bohlen & Anders Dance Charts
Notowanie nr 89:

1. Patty Ryan - (You're) My Love, (You're) My Life
2. Gina T. - Tokyo By Night
3. C.C. Catch - Hollywood Nights
4. London Boys - London Nights
5. Danuta - Touch My Heart
6. Modern Talking - Cosmic Girl
7. Chris Norman - Midnight Lady
8. Blue System - Only With You
9. Thomas Anders - Love Of My Own
10. Nino De Angelo - Give Me One More Try

Więcej informacji o liście...

Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Wszystkie prawa zastrzeżone / All rights reserved 2001 - 2013 ModernTalking.pl
Google
 

Top 80 Thomas Anders Fan-Club Polska