Anders | Fahrenkrog - singiel No More Tears On The Dancefloor

Tutaj rozmawiamy o muzyce Thomasa.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
atlantyda ;o)
Członek TAFC Polska

Re: Anders | Fahrenkrog - singiel No More Tears On The Dance

Post autor: atlantyda ;o) » czw sie 25, 2011 18:34

Agata pisze:2011-08-26 (jutro) SWR auf Tour 20.15 SWR
Mam nadzieje,że jutro tego nie przegapię .

Ninio

Post autor: Ninio » pt sie 26, 2011 9:55

okładka singla "No more tears on the dancefloor" jakos dziwnie przypomina mi okładke z płyty "Romantic Warrior" (tylnia czesc okładki). Album "Two" bardziej nawiązuje i bardziej przypomina Modern Talking niz "Strong". Podoba mi sie to :)

Awatar użytkownika
Agata

Post autor: Agata » pt sie 26, 2011 21:50

Było jeszcze "Gigolo" i jajo :lol: :
viewtopic.php?f=33&t=4376&p=70321#p70321

Awatar użytkownika
ArCrack
Administrator
Kontakt:

Post autor: ArCrack » sob sie 27, 2011 12:24

Przesunąłem stąd część postów (odeszły już bardzo daleko od "No More Tears...") do tematów:
Thomas i Uwe - co dalej? i
Styl ubioru Thomasa.
Proszę o rozwijanie tych dwóch wątków w powyższych tematach zostawiając ten temat dla singla.
Jak piszesz tak cię widzą.

Awatar użytkownika
Mr.King of Love

Post autor: Mr.King of Love » sob sie 27, 2011 15:57

dawidsikorski2 pisze:Ten singiel czuje bedzie wielkim niewypalem:(
Trzeba byc dobrej myśli. Mam nadzieje że ten singiel bedzie sie cieszyc lepszą sławą niż popszednii, fakt faktem że powinno byc wiecej wystepów i informacji na tego owego singla. Nie wiem czemu Thomas i Uwe oraz ich współpracownicy to zanidbali.
Oh don't play with my heart
Don't do that again
If you're breaking apart
I cannot be your friend..

Awatar użytkownika
pysia20
Członek TAFC Polska

Re: Juz jest nowy teledysk:):) No More Tears.....

Post autor: pysia20 » pt wrz 02, 2011 10:39

Mi osobiscie podoba sie teledysk :D
ale jeszcze jak by troszke wiecej sie działo by było jeszcze lepiej..
pozdrawiam
You Are Not Alone..!!

Awatar użytkownika
Mr.King of Love

Re: Juz jest nowy teledysk:):) No More Tears.....

Post autor: Mr.King of Love » pt wrz 02, 2011 10:40

Właśnie jestem kilka minut po obejrzeniu i musze stwierdzic że mi sie nawet podoba. Akustyka oraz cały plan teledysku moim zdaniem sie komponuje.
Oczywiście na siłe można dostrzec pewne podobieństwa, nie chce tutaj pisac o co mi chodzi ale jestem pewien że znajdą sie o ososby które mnie zrozumią.
Fajnie sie ogląda ten teledysk, ponieważ można sobie przypomniec Thomasa z dawnych lat , mam tutaj na myśli 1998-2003. Przynajmniej mi sie tak kojarzy.
Dla mnie teledysk jest udany, choc i tak uważam że summer of love nadawał by sie bardziej.
Oh don't play with my heart
Don't do that again
If you're breaking apart
I cannot be your friend..

polaczek892
Członek TAFC Polska

Post autor: polaczek892 » pt wrz 02, 2011 13:30

Mr.King of Love pisze:Właśnie jestem kilka minut po obejrzeniu i musze stwierdzic że mi sie nawet podoba. Akustyka oraz cały plan teledysku moim zdaniem sie komponuje.
Oczywiście na siłe można dostrzec pewne podobieństwa, nie chce tutaj pisac o co mi chodzi ale jestem pewien że znajdą sie o ososby które mnie zrozumią.
Fajnie sie ogląda ten teledysk, ponieważ można sobie przypomniec Thomasa z dawnych lat , mam tutaj na myśli 1998-2003. Przynajmniej mi sie tak kojarzy.
Dla mnie teledysk jest udany, choc i tak uważam że summer of love nadawał by sie bardziej.

Mnie też się podoba chociaż wolałabym bardziej w oryginale zobaczyć ten teledysk :D .

Awatar użytkownika
Sussudio

Post autor: Sussudio » pt wrz 02, 2011 15:42

To jest oficjalny teledysk?
Widać straszną taniznę i niedoświadczenie ekipy realizującej (czy może dwóch chłopaczków z lustrzankami).
Ujęcia na basenie są bardzo kiepsko oświetlone.
Kadrowanie i super "cool'erskie" ujęcia z kamery pod kątem.
A to jak popieprza z Fahrenkrogiem na motorówce i śpiewa że on "...standing alone in the dark..." - to przebija wszystko.

Pomysł fajny, ale zrealizować można było lepiej.
A tak, mamy teledysk zrobiony na odczep się, bo panowie chyba wiedzą że i tak nie trafi do rotacji Vivy itp.

P.S : Na jpc.de jest odsłuch "Now Or Never"
http://www.jpc.de/jpcng/poprock/detail/ ... um/9801224
Dieter Bohlen Królem Polski

Awatar użytkownika
angel

Post autor: angel » pt wrz 02, 2011 16:20

Oto moja opinia na temat teledysku...

Teledysk nie zrobił na mnie w sumie żadnego wrażenia,tak jak i wersja tego utworu.
Nie jest do końca dopracowany,efekty mogłyby być dużo ciekawsze i bardziej widoczne.
Jeden plus w tym całym teledysku jest taki,że Thomas fajnie się prezentuje i widać,że ma wprawę do tego jak się zachować przy kręceniu teledysku tzn.gesty,ruchy itd. Zaś Fahrenkrog totalna porażka w tym teledysku,oglądając ten teledysk miałam wrażenie,że Fahrenkrog jest tam w tym teledysku "od niechcenia"- kompletnie się nie przygotował i nie postarał.
A najgorsze jest to,że Fahrenkrog w ogóle nie pasuje obok Thomasa,to już nie jest to jak Dieter był przy nim czy w teledysku czy na jakimkolwiek występie.
Tylko i wyłącznie Dieter pasował do Thomasa.
Oglądając teledyski Modern Talking z radością się oczekiwało i oglądało klipy,każdy ich teledysk miał w sobie "to coś" ,szkoda że już to nigdy nie wróci... :( .
Ale Fahrenkrog niech dalej komponuje utwory Thomasowi,bo kompozytorem jest bardzo dobrym i niech Thomas się go trzyma rękami i nogami.

"Now Or Never"-słysząc kawałek tego utworu muszę przyznać,że zapowiada się ciekawie i mam nadzieję,że nie długo usłyszę go w całości.
Jede Hoffnung, jede Träumerei
es ist vorbei...

Awatar użytkownika
ArCrack
Administrator
Kontakt:

Post autor: ArCrack » pt wrz 02, 2011 16:50

Na plus - przede wszystkim bardzo podobają mi się sceny z Thomasem na skałach, szczególnie zbliżenia na twarz. Nieźle prezentuje się Mustang.
Na minus - przede wszystkim Fahrenkrog z tym Korgiem, tak na leżaku jak i na skałach. Nawet Bohlen czasami odkładał gitarę.

Z podobnych klipów mimo wszystko lepiej zrealizowany był "Tonight Is The Night". "No More Tears..." momentami ociera się o poziom niskobudżetowych produkcji, jak choćby ten klip Olivera Lukasa: http://www.youtube.com/watch?v=xPEWHlOkjZw
Jak piszesz tak cię widzą.

Awatar użytkownika
użytkownik #1463

Post autor: użytkownik #1463 » pt wrz 02, 2011 17:26

Wg mnie teledysk w niektórych momentach wygląda świetnie. Miejscami bardzo przypomina mi on Ready For The Victory, można nawet powiedzieć, że niektóre ujęcia są wręcz identyczne. Panowie najgorzej wyszli w scenach przy basenie, głównie drażni mnie tu złe oświetlenie, i Uwe w 2:08 minucie, ale najbardziej mnie zażenowało kiedy na początku zobaczyłem Uwe w 16 s, grającego na tych organkach. Ale w reszcie scen Uwe bardzo dobrze się prezentuje. W pewnym momencie obaj panowie skojarzyli mi się nawet z Pet Shop Boys.

Awatar użytkownika
Ann
Członek TAFC Polska

Post autor: Ann » pt wrz 02, 2011 17:56

Nowy teledysk jest super :) Thomas jak zwykle wyszedł bardzo dobrze,tylko ten Uwe tam w ogóle nie pasuje :wink:
A piosenka "Now Or Never" zapowiada się ciekawie :)
MY DREAMS COME TRUE :D

Awatar użytkownika
Emil45677

Post autor: Emil45677 » pt wrz 02, 2011 18:33

Wracam na forum po dłuższej nieobecności, oglądam nowy teledysk i stwierdzam że nieco mnie zawiódł :/. Przychylam się do opinii niektórych o tym że momentami nowy klip ociera się o niskobudżetowe produkcje. Początek jest dla mnie mało ciekawy aż do pierwszego refrenu. Także i mi bardzo podobają się ujęcia Thomasa i Uwe na skałach, wyszły zdecydowanie najlepiej. A te dziewczyny w teledysku do chłopaków zdecydowanie nie pasują, wolałbym jakiś inny motyw...np. Thomas podąża za jakąś kobietą na tle tych pięknych skał...z czym że za ubraną kobietą :). Tak czy inaczej w skali 1-6 dałbym temu klipowi ocenę 4-...zdecydowanie za mało dynamiczny teledysk jak na taką piosenkę :).

Awatar użytkownika
art_system

Post autor: art_system » pt wrz 02, 2011 19:22

Bardzo dobry teledysk, początek wolny ale później dobre tempo, Uwe troszke się rozkręca z klipu na klip. Rozumiem, że nie którym może coś nie grać, ale jesteśmy prawie od 20 lat przyzwyczajeni,że Thomas występawał z Didim lub solo. Uwe pasuje do Tomka , wydaje się być na drugim planie w teledysku, zupełnie niepotrzebnie, powinien śpiewać razem z Tomkiem. Oceniam korzystie współpracę Panów:) Czekam na następny album. Nowy singiel Now or never- Dziękuję, że to nie ballada. Zalatuje Modernem kiedy Thomas śpiewa, mam odczucia bardzo zbliżone do tych kiedy po raz pierwszy odsłuchiwałem nowych płyt MT z lat 80. Oczywiście aranż nowoczesny, ale melodia zapowiada coś pozytywnego, czekam na refren szybki z chórkami koniecznie:)
...R O M A N T I C W A R R I O R S...TWO-ModernTalking II...

ODPOWIEDZ