Historia Thomasa Andersa

Rozmowy na wszystkie tematy związane z Thomasem i Dieterem - także pozamuzyczne.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
atlantyda ;o)
Członek TAFC Polska

Historia Thomasa Andersa

Post autor: atlantyda ;o) » wt mar 26, 2019 13:29

Tak jak w tytule. Podjęłam się pracy nad filmikami opowiadającymi z grubsza historię Thomasa. Coś w rodzaju serii jaką zrobił Arek o Dieterze. Może filmiki nie będą tak ciekawe i powalające jak w przypadku Historii Bohlena, ale postaram się, aby były ciekawe.

Awatar użytkownika
Dr Mabuse

Re: Historia Thomasa Andersa

Post autor: Dr Mabuse » śr mar 27, 2019 23:58

Super inicjatywa, Agnieszko!
Jestem pod wrażeniem Twego zapału. Najpierw strona (jeszcze nie zdążyłem jej pochwalić) a teraz to nietuzinkowe przedsięwzięcie. Wydawać by się mogło, że na temat zarówno Thomasa, jak i Dietera fani wiedzą wszystko, ale Twoje filmiki zadają temu twierdzeniu kłam. Sam nie byłem świadom, że Thomas w dzieciństwie przegrał tak poważną rywalizację... Szacun dla Ciebie za to, że znajdujesz wewnętrzną motywację, aby tą lokomotywę z szyldem MT znów na nowo rozpędzać! A mam nadzieję, że aktywność Dietera z ostatnich dni trochę Tobie w tym pomoże ;) Ja w każdym razie trzymam kciuki, aby tak się stało!
Powodzenia!
Obrazek

Awatar użytkownika
Peter

Post autor: Peter » pt mar 29, 2019 0:54

Jestem pod wrażeniem działalności Atlantydy. Najpierw odpdaliła superową stronkę teraz jej się chciało jeszcze zrobić Historię TA. Bardzo udana produkcja mogłem się sporo dowiedzieć. Dziękuję Ci Agnieszko jesteś wielka.

Awatar użytkownika
atlantyda ;o)
Członek TAFC Polska

Post autor: atlantyda ;o) » pn kwie 01, 2019 14:13

@Dr.Mabuse , @Peter - Dziękuję.
Trochę szkoda, że te nagrania Beniego nigdy nie ujrzały światła dziennego. Nie wiadomo czy gdzieś w archiwach wytwórni te nagrania nie są zabezpieczone. No ale takiej mocy to ja nie mam, żeby to sprawdzić i dążyć ku temu , aby w końcu zostały wydane. Myślę, że byłby to prawdziwy hit dla fanów.

ODPOWIEDZ