Whispers.

Tutaj rozmawiamy o muzyce Thomasa.

Re: Whispers.

Postprzez Adi » Pn cze 22, 2009 19:15

Ostatnio zwrócił moją uwagę utworek "Don't say you love me" ale "The sweet hello sad goodbye" też jest fajny. Kiedyś w latach 90-tych niezbyt przepadałem za tym albumem ale po roku 2000 bardziej go zacząłem doceniać, nawet już za czasów "drugiej edycji" Modernu. :)
You can win if you want, if you really want to win....O come on take the chance!
Obrazek
Adi

Postprzez Marcin87 » So cze 18, 2011 16:43

Whispers zdecydowanie należy do najlepszych płyt Thomasa. Jest tu dużo udanych kawałków, których się fajnie słucha. Zamieszczono tu bardzo dobry cover Roxette "The Sweet Hello, The Sad Goodbye". Świetnie Thomas go wykonał. Drugi z listy, czyli utwór tytułowy "Whispers Of Love" to jeden z najlepszych utworów :!: Bardzo lubię jego mroczny klimat; początkowo nie podchodziła mi ta piosenka, ale z czasem odkryłem ją. "The Echo Of My Heart" jest z kolei miły do słuchania, ale mamy tutaj dużo lepsze kompozycje. "Maybe I'm Dreaming" to bardzo spokojny utwór z miłym refrenem. Jest lepszy od poprzednika. Piosenką, która od razu mi się bardzo spodobała jest "For All That We Now". Na prawdę bardzo dobra nuta. "Can't Give You Anything" to średni jak na tą płytę przebój. W "For Your Love" urzekł mnie refren :wink: Bardzo fajna piosenka. "True Love" - utwór o tym samym tytule z poprzedniej płyty jest według mnie dużo słabszy. Piosenka z Whispers ma to coś, ma klimat i łatwo wpada w ucho. Drugim najlepszym utworem na tej płycie obok "Whispers Of Love" jest "Don't Say You Love Me" :!: Bardzo odpowiada mi ten rytm. Mogę tego kawałka słuchać non stop. Ostatnia piosenka "Hungry Hearts" jest też miła dla ucha. Nie mogę nic złego o niej powiedzieć.

Album jest słabszy od Different, ale to wciąż bardzo dobre brzmienie Thomasa. Nie podoba mi się tylko jego okładka; mogli ładniejszą zrobić :wink:
Obrazek
Marcin87

Postprzez Peter » Cz wrz 06, 2018 23:30

Też uważam, że jest to jedna z najlepszych płyt Thomasa, wiele utworów to dla mnie typowy styl muzyczny Thomasa, nie tak dyskotekowy jak MT a jednocześnie mogący się podobać. Do mnie trafia z niego wszystko poza monotonnymi "Whispers Of Love" i "Hungry Hearts", ta ostatnia to ma smutny tekst a dość radosny podkład muzyczny to mi się zawsze gryzło, a płyta leci już tydzień z mojej wieży czyli musi być niezła. Nie jest to oczywiście tak wysoki poziom muzyczny jak następna ale to podobny poziom do poprzedniej i dość przyzwoity.
السلام عليكم
Peter

Poprzednia strona

Powrót do Muzyka Thomasa