Thomas na Sylewstra w Zakopanem.

Miejsce, gdzie na kilka dni lądują zbędne posty.

Thomas na Sylewstra w Zakopanem.

Postprzez MOONCHILD » N gru 31, 2017 23:00

Fajnie... szkoda tylko że się z pisowską qrwizją zbratał. Dużo stracił w moich oczach przez to.
MOONCHILD

Re: Thomas na Sylewstra w Zakopanem.

Postprzez marian123 » Pn sty 01, 2018 11:24

MOONCHILD polityki na forum to Ty nie wprowadzaj .
marian123

Postprzez cryptom » Pn sty 01, 2018 12:46

Od blisko dwóch lat obejrzałem TVPis. tylko i wyłącznie dla TA&MT. To był chyba najbardziej badziewny występ! Ale co można się spodziewać? Niestety lata 80 nie wrócą, a kaleczenie tej muzyki jest straszne!
I przy okazji info dla @marian123. Tu nie chodzi o politykę! Jak nie widzisz że po blisko 30 latach zabiera się nam wolność to lepiej się nie wypowiadaj!!! TVPis sieje taką propagandę, że Urban i Gebels mogli by się uczyć od pajaca kurskiego!
NIE DLA PiS-uaru
cryptom

Postprzez bohlenmusic » Pn sty 01, 2018 13:32

cryptom.

Chłopie ile ty masz lat? Polska ma aktualnie najlepsze wyniki gospodarcze w historii, żyje się nam najlepiej od dekad a ty mówisz o zabieraniu wolności. Kto Ci zabiera wolność? Oglądasz to co chcesz, kiedy chcesz i robisz to co chcesz a że niektórym skończyło się koryto to jest kwik ale większość społeczeństwa jest zadowolona i byle tak dalej. A co do lat 80, to jakby nie patrzeć to najlepszy okres w muzyce, nie znaczy to, że teraz nie ma jakiś fajnych kawałków ale od 30 lat słucham MT na okrągło i mi się nie znudziło a przebojów z zeszłego roku nawet nie pamietam, teraz już nie ma takich gwiazd jak kiedyś. Dobrze chociaż, że do łask wracają winyle, bo niektórzy chociaż wiedzą jak faktycznie brzmi muzyka a nie w najlepszym razie 128 kb/s na chińsko marketowych słuchawkach. Ja też nie oglądam TVPis jak to nazywasz ale nie oglądałem też TVPO jak i TVSLD. Świat na TV się nie kończy a jak uważasz, że w Polsce jest brak wolnośći to zobacz co się dzieje w Niemczech tam to dopiero jest zamordyzm w porównaniu z Polską to tam jest Stalinizm wg. twojej nomenklatury. Także wyluzuj i ciesz się muzyką. Sorry za politykę.
bohlenmusic

Postprzez Peter » Pn sty 01, 2018 13:34

MOONCHILD napisał(a):Fajnie... szkoda tylko że się z pisowską qrwizją zbratał. Dużo stracił w moich oczach przez to.

A co wolałbyś jakby za jakieś śmieciowe media się zabrał? Dużo by stracił jakby wystąpił w TVNach....Nie oglądałem koncertu niestety ale telewizja akurat bez większego zarzutu na mnie. TVNy sieją propagandę to straszliwie zmanipulowany przekaz stamtąd płynie, no ale co się dziwić stacja na usługach złotowłosej Anieli i niemiecka tuba propagandowa...uważam, że PIS powinien nadawania tego szajsu zakazać ale skoro nie robi to znaczy że jest wolność i demokracja.

Thomas podpiera się playbackiem pytanie kto tego obecnie nie robi? Taka moda i tyle...Wasza tefałenowa Kayah czy Beata Kozidrak ponoć też jechała równo podpierając się playbackiem....
السلام عليكم
Peter

Postprzez Megaruffik » Pn sty 01, 2018 16:48

TVN jest wlasnoscią kapitalu amerykańskiego. Peter na przyszlosc doczytaj zanim bzdure kolejny raz napiszesz. Mozna byc Pisiorem ale glupota az w oczy kole w tym przypadku. I niestety wniosek taki ze niektorym mózgi juz wyprali...zreszta dla nich wszystko co zle to opcja niemiecka
Megaruffik

Postprzez Daniel » Pn sty 01, 2018 18:40

Niestety Thomas popełnił koncertową padakę.
Nawet z playbacku śpiewał słabo, kiepsko się poruszał, a wersje piosenek były tragiczne, tragiczne !
Limahl śpiewał na żywo i zaprezentował oryginalne wersje piosenek z lat 80 i to było SUPER !

A co to telewizji w jakiej wystąpił, to po prostu żadna inna stacja nie skorzystała by z usług Thomasa.
TVN lansuje inne klimaty, muzykę bardziej dla (wg nich!) "ambitnego widza z miasta" - rockową, r&b...
To chyba jedyna stacja która nie zaprezentowała muzyki disco (zarówno disco 80, jak i polo) i taki Thomas to dla nich po prostu wioskowy wykonawca dla prostego plebsu.
TVP grało bardziej do tańca, a nie do zastanawiania się nad piosenką i w tej płaszczyźnie Thomas zdecydowanie tam pasował. No tylko, że występ był fatalny.

Acha, aby nie było wątpliwości, koncert na tvn to była kompletna sieczka.
Daniel

Postprzez sq9tm » Pn sty 01, 2018 19:49

Jak Wam nie odpowiada TV Pisu to po prostu jej nie oglądajcie i nie piszcie bzdur na forum. Jak przez 8 lat mieliśmy TVP PO to jakoś nikt na forum nie pisał aby jej nie oglądać. To że TVP zawsze od kiedy pamiętam była w rekach aktualnych rządów to nic w tym złego nie widzę. Ubolewam tylko nad tym że w Polsce mamy prywatne media stronnicze i to dla mnie nie jest normalne. Ale dość polityki. Koncert Thomasa uważam że był bardzo fajny chociaż należę do osób które bardziej wolą występ z półplybacu. Nie zawsze lubię zespół grający na żywo bo dużo odbiega od oryginału. Ogólnie Sylwester bardzo fany.
sq9tm

Postprzez Pioetrek » Pn sty 01, 2018 20:33

Patrzę na wykonanie Cheri Cheri Lady właśnie i nie mam pewności czy na pewno było to z pełnego playbacku (tzn. na pewno wysokie chórki były).

Pozdrawiam

Piotrek
"Dieter is unbending - in his soul he is a rock-n-roller"
Pioetrek

Postprzez cryptom » Pn sty 01, 2018 20:57

Do @bohlenmusic, po pierwsze pamiętam dokładnie czasy PRL. Pamiętam propagandę w TV sianą przez Urbana, więc wiem o czym pisze to raz. Dwa Polska rozwija się gospodarczo dzięki poprzednim rządom a nie obecnego!!! Dostaliśmy największy kawałek budżetu UE na pięć lat, który pozwolił na inwestycje, które przekładają się na gospodarkę. Za chwile to się skończy. Już w ubiegłym roku nie powstał nawet 1 km autostrady, a drogi ekspresowe, które powstały były rozpoczęte przed pisuarem. Trzy to jeśli uważasz że napadanie na osoby protestujące przeciw tej władzy przez łysych nacjonalistów i faszystów oraz wzywanie osób protestujących na przesłuchania w policji jest wolnością to idź się leczyć pisowcu.

Do @Peter, ty już w ogóle człowieku nic nie pisz jak masz w głowie coś nie tak. W innym wątku piszesz o masonerii a teraz twierdzisz że TVN jest Niemiecki. Dla twojej wiadomości początkowo iti był własnością Polskich udziałowców, potem był na giełdzie, później został kupiony przez francuzów a obecnie jest własnością w 100% Amerykańską. I nie siej propagandy że jest lub był Niemiecki i zmień kanał TV to może zobaczysz gdzieś prawdę co naprawdę dzieje się z naszym krajem i kto obecnie nim rządzi. A tvpis jest po prostu fatalny i tyle.

Do sq9tm, może wcześniej tvp sprzyjało PO ale nie siało takiej propagandy ja oczywiście nie oglądam tej telewizji jak większość osób w naszym kraju.

Co do koncertu to był on po prostu fatalny w wykonaniu TA i zgadzam się w 100% że Limahl dał super koncert na żywo i w normalnych aranżacjach.
NIE DLA PiS-uaru
cryptom

Postprzez Peter » Pn sty 01, 2018 21:16

Z muzycznego zrobiło nam się forum polityczne a miało być miło, mieliśmy dyskutować tu tylko o Thomasie, który chyba formą nie zachwycił z tego co idzie zobaczyć w sieci, ja sobie odpuściłem ten akurat sylwester ze względu na folklor tego miasta które mi akurat wybitnie nie leży.... Patrzałem na Times Square...
Ostatnio edytowano Wt sty 02, 2018 20:07 przez Peter, łącznie edytowano 1 raz
السلام عليكم
Peter

Postprzez bohlenmusic » Wt sty 02, 2018 0:52

cryptom.

Aby nie ciągnąć wątku politycznego bez sensu, napisze tylko że to właśnie za czasów twojej cudownej PO polilcja o 6 rano weszła do domu niewinnego gościa prowadzącego stronę antykomor.pl, to za czasów PO członek PO ZABIŁ pracownika biura PiS w Łodzi i to twoja partia miłości stara sie niszczyć Polskę jak tyko może na arenie międzynarodowej, ale to za PiS 2005-2007 i teraz jakoś Polska ma najlepsze wyniki gospodarcze i to nie zasługa poprzedników, co do dróg masz racje to za czasów PO było ich wybudowane najwięcej. Żyjemy jednak jak widać w 2 różnych Polskach bo ja czuję się w PiSowskiej Polsce świetnie i życzę sobie aby to trwało jak najdłużej. Bardzo żałuje, że na tym forum został bezsensownie wprowadzony wątek polityczny gdzie najważniejsza jest muzyka a czy koncert prezentowałaby TVP czy TVN to akurat dla mnie bez znaczenia bo ja oglądam ARTYSTĘ a nie stację TV.

ps. A punkt 3 twojej wyliczanki do mnie opisuje idealnie czasy PO tylko miejsce łysych faszystów i nacjonalistów zajmowali byli SBcy, którzy robili zadymy i bili protestujących a sędziowie na usługach PO wsadzali niewinnych ludzi, więc idź się leczyć na głowę bo pamięc ci wysiada.

ps. jeśli zajrzy tu kiedyś jakiś admin to najlepiej niech skasuje cały ten wątek :)
bohlenmusic

Postprzez marian123 » Wt sty 02, 2018 9:50

cryptom chyba żyje w innym świecie .
marian123

Postprzez tanathos » Wt sty 02, 2018 9:54

dajcie spokój z tą polityką.

odnośnie występu Thomasa:
myślę, że Thomasa guzik obchodzą polskie polityczne spory. Organizator daje zlecenie, więc Anders zlecenie przyjmuje i zarabia. O to tutaj jedynie chodzi. Głównym źródłem utrzymania Andersa nie są nowe hity ani nowe albumy. On utrzymuje się głównie z grania koncertów. a wiadomo, ze za koncerty sylwestrowe płaci się najhojniej.

Może być nawet tak, że Anders nie interesował się stroną formalną kontraktu, a wszystko załatwił za niego manager lub organizacja pełniąca rolę managera.

sam występ został zagrany z playbacku. i co z tego. większość gwiazd śpiewała z playbacku - i Zenek Martyniuk, i Louis Fonsi, który zgarnął chyba z pół miliona złotych.
rok temu Anders też zagrał z playbacku. ale w tym roku był chyba w lepszej formie - wyglądał na bardzej wyspanego, wypoczetego, żywszego i szerzej się uśmiechał.
A jak powiedział Wieczny Prezydent:
"w niezmiennej wojnie pomnażajcie treść"
tanathos

Postprzez Malediwy » Wt sty 02, 2018 16:38

bohlenmusic napisał(a):Chłopie ile ty masz lat? Polska ma aktualnie najlepsze wyniki gospodarcze w historii, żyje się nam najlepiej od dekad a ty mówisz o zabieraniu wolności. Kto Ci zabiera wolność? Oglądasz to co chcesz (...)
Hahaha... No a Ty żeś się na pewno Adriana za dużo naoglądał...:-)
Pewnie, że żyje nam się najlepiej od dekad. Nawet telewizory mamy już bez tej "dupy" z tyłu... :-) Tylko nie mylmy tego co jest naturalnym rozwojem idącym z duchem czasu z marnowaniem niewykorzystanego potencjału. Tak jak nie mylmy swobody wychodzenia do sracza z ograniczaniem wolności przez uzależnienie sądownictwa od grupy rządzącej...:-)
Spokojem można kamień ugotować...
Malediwy

Postprzez Awans » Wt sty 02, 2018 19:42

Jesteście tępymi dzidami. PIS to najlepsza obecnie partia. Takie gadziny jak PO Nowoczesna PSL to są złodzieje i oszuści. Tylko by pchali całą kasę do siebie. TVN czy Wyborcza robią ludziom wodę z mózgu. Kłamią i oszukują. Nareszcie mamy rząd który robi porządek po tylu latach zaniedbań.

Naprzód biało-czerwona drużyna !

Murem za Macierewiczem !
Awans

Następna strona

Powrót do Kosz