Dieter Bohlen Newsy

Newsy dotyczące Dietera i jego muzyki.
Awatar użytkownika
atlantyda ;o)
Członek TAFC Polska

Dieter Bohlen Newsy

Post autor: atlantyda ;o) » pn wrz 04, 2017 9:46

Gdzie można znaleźć aktualne newsy dotyczące Dietera Bohlena ?
Proszę o linki do stron.
Dzięki :)

Awatar użytkownika
MODERN JEANNE

Re: Dieter Bohlen Newsy

Post autor: MODERN JEANNE » wt wrz 05, 2017 4:03

Atlantydo, już Ci służę pomocą.
Wg niektórych newsów z netu MT wystąpi 1 grudnia w kompletnym składzie w Płocku i wygląda to na reaktywacje po latach dokładnie w naszym kraju :!:
https://gostynin.info/informacje/zobacz ... -w-plocku/
A Thomas Anders niebawem wydaje nowego singla pod nazwą Modern Cooking :!:
http://www.diestadtzeitung.de/lifestyle ... mas-anders
:wink: :lol:
Tak na serio to samej mi obecnie trudno zdobyć infa co u Didiego obecnie. Za to Nadell sporo teraz w sieci i to na każdym kroku. Może zarabia na wywiadach.

Awatar użytkownika
atlantyda ;o)
Członek TAFC Polska

Post autor: atlantyda ;o) » wt wrz 05, 2017 20:42

Modern Jean "Modern Coking" jako hit-książka kulinarna ;)
Tłumaczenie tego artykułu http://anders-bohlen.pl.tl/2017-Aktualn ... -.--.-.htm

Awatar użytkownika
MODERN JEANNE

Post autor: MODERN JEANNE » wt wrz 05, 2017 23:34

Ja słyszałam o tym, tylko czemu zaledwie kilka dni temu wyszedł ten artykuł że TA wydaje nowego hita pod nazwą Modern Cooking? Też szukałam co nowego u Modernów, data mnie rozpierniczyła w tym artykule bo świeżutka.
Widzisz, poszukiwania newsów po necie za ulubieńcami czasem centralnie rozkładają.
Ciekawe czy TA naprawdę ma zamiar przyjechać do Płocka o czym była mowa w jednym. Być może coś tam będzie się działo.
Oczywiście po przeczytaniu takiego artykułu znów jestem pewna że DB będzie z nim.

Awatar użytkownika
atlantyda ;o)
Członek TAFC Polska

Post autor: atlantyda ;o) » śr wrz 06, 2017 9:49

Po to podałam Ci link, abyś mogła przeczytać artykuł. Nie jest to artykuł o książce a o tym,że Thomas serwował swoje dania gościom jednej z restauracji na Ibizie, co jest oczywiście reklamą książki. Książka jeszcze nie wyszła, więc reklama przed sprzedażą jak najbardziej wskazana.
Druga sprawa Thomas wystąpi w Płocku 1 grudnia 2017 i na pewno nie będzie to koncert z Dieterem.
Przecież masz konto na fb i regularnie tam bywasz. Thomas Anders FanKlub Polska nie dawno opublikowali listę koncertów jakie mają się jeszcze w tym roku w naszym kraju odbyć.
Na profilu Thomas Anders & Modern Talking Band również są informacje o koncertach oraz na mojej nowej stronce http://anders-bohlen.pl.tl/Koncerty.htm .

Awatar użytkownika
MODERN JEANNE

Post autor: MODERN JEANNE » śr wrz 06, 2017 18:38

Agnieszko, ja nie śledzę obecnie poczynań TA , Dietera sporadycznie obecnie. Wiele innej muzy mnie wciągało co nie znaczy że nadal nie jestem fanką MT. Zresztą nie zawsze robią obecnie to za co ich pokochałam. Bardzo często jednak wracam do tych starych nagrań na których się wychowałam. Po prostu słuchanie tego samego w kółko od dziecka jest czasem monotonne. Na tym forum też nie często jestem i nie mam czasu by wszystkie tematy prześledzić. Jako że jestem większą fanką DB do TA prawie zupełnie nie zaglądam.
Akurat mi się te infa o nim w google wyświetliły, lepiej jak dwie osoby podadzą tu to samo niż nie miało być tu żadnych informacji. Sama pisałaś że ich szukasz.
Z tym koncertem TA w Płocku to się domyśliłam że pewnie będzie, bo często bywa w naszym kraju, tylko trochę śmieszne że często piszą że pojawi się MT w kompletnym składzie.
Więc dzięki za konkretne infa i linka do stronki bo net jest naprawdę przeogromny jak przeogromne są czasem ploty w nim o tym co się dzieje obecnie u TA i DB. Wiele razy szukając wieści o DB ku mojej zgrozie i zawale czytałam że nie żyje :wink: :D

cryptom

Post autor: cryptom » pt sty 18, 2019 21:40

Witam,
ciekawe czy to zwykła ściema czy też reklama z udziałem Dietera?
https://www.insidenewsdaily.com/dieter- ... n-deatch-5
NIE DLA PiS-uaru

moonwalker

Post autor: moonwalker » śr lut 13, 2019 13:58

Co słychać u Dietera można sprawdzić dodając jego konto dieterbohlen na instagramie. Dziennie średnio dwa posty od gotowania , biegania , latania samolotem - poprzez granie , śpiewanie i filmiki z wakacji itp - około 200 tyś obserwujących.

Awatar użytkownika
Pioetrek
Kontakt:

Post autor: Pioetrek » pt lut 15, 2019 6:22

Wczoraj była wrzutka ze studia, w tle 6 years, 6 nights, na początku same partie Dietera z refrenów. Moonwalker, dzięki za podpowiedź.

Pozdrawiam

Piotrek
"Dieter is unbending - in his soul he is a rock-n-roller"

Awatar użytkownika
Karolek78

Post autor: Karolek78 » sob lut 16, 2019 21:02

Pioetrek pisze:
pt lut 15, 2019 6:22
Wczoraj była wrzutka ze studia, w tle 6 years, 6 nights, na początku same partie Dietera z refrenów. Moonwalker, dzięki za podpowiedź.

Pozdrawiam

Piotrek
Panowie nagrywają playbacki na koncert w Rosji ;)
Karolek78

Malediwy

Post autor: Malediwy » śr lut 20, 2019 14:04

cryptom pisze:
pt sty 18, 2019 21:40
Witam,
ciekawe czy to zwykła ściema czy też reklama z udziałem Dietera?
https://www.insidenewsdaily.com/dieter- ... n-deatch-5
To raczej jest jakaś ściema... Łańcuszek... Piramida... zwłaj jak zwał... ostatnio na FB był post, że Kuba Wojewódzki też na tym duże pieniądze zarabia...
Spokojem można kamień ugotować...

Awatar użytkownika
Karolek78

Post autor: Karolek78 » pt mar 15, 2019 20:33

Wnioski pozostawiam Wam ;)
Karolek78

Awatar użytkownika
Adrian77
Kontakt:

Post autor: Adrian77 » sob mar 16, 2019 23:10

Nie był to całkowity playback. Zwróć uwagę na Love Me On The Rocks oraz inne piosenki Blue System. Słychać, że przynajmniej zwrotki były na żywo. Byłem na tym koncercie. Było po prostu super. Poza tym na powyższym filmie nie ma wszystkich piosenek. M.in. zaśpiewał też YMHYMS w kompletnie innej wersji. Wykonał również We Have A Dream. Jestem zadowolony z koncertu. Tutaj cały zapis koncertu bez rozgrzewki:
Ostatnio zmieniony ndz mar 17, 2019 1:44 przez Adrian77, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pioetrek
Kontakt:

Post autor: Pioetrek » ndz mar 17, 2019 1:06

Adrian77 pisze:
sob mar 16, 2019 23:10
...Tutaj cały zapis koncertu...
Dzięki za podlinkowanie!

Pozdrawiam

Piotrek

Awatar użytkownika
Adrian77
Kontakt:

Post autor: Adrian77 » ndz mar 17, 2019 1:09

Zwróćcie uwagę też na We Have A Dream. Śpiewał na żywo. Tę piosenką wykonał 2 razy. Polecam końcówkę przesłuchać. Słychać również jego głos w chórkach w Jet Airliner w momencie śpiewania: "good guys only". Orchestrowa wersja YMHYMS ma trochę wspólnego z wersją grupy Dulaman. Dieter jedną płytę dla nich też stworzył.

Awatar użytkownika
Pioetrek
Kontakt:

Post autor: Pioetrek » ndz mar 17, 2019 13:15

Słucham tego głosu Dietera, który w chórkach piosenek BS jest nałożony na chór SIB i wg mnie słychać, że taka barwa w tych chórkach też była (nie mówię o falsetach) tylko nie na pierwszym planie.

Pozdrawiam

Piotrek

ODPOWIEDZ