Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Anything But Love
The Album

Zwycięstwo Daniela Schuhmachera w Deutschland sucht den Superstar przejdzie na pewno do historii tego typu programów. Rzadko bowiem zdarza się, że o wygranej decyduje mniej niż jeden procent wszystkich oddanych głosów. Z punktu widzenia Dietera nie było to jednak pewnie wielkim problemem - tak czy tak zwycięzca debiutował by z jego piosenką "Anything But Love". Sam utwór poznaliśmy już na początku szóstej edycji DSDS, kiedy to finaliści mierzyli się z nim w studiu. Była to wówczas ballada właściwie niczym szczególnym nie wyróżniająca się z morza podobnych piosenek. Wersja wykonywana kilka miesięcy później w finale show była już nieco bardziej dopracowana, jednak dopiero na singlu możemy dostrzec pracę jaka została wykonana przez ten czas przy produkcji piosenki. Utwór brzmi tu całkiem przyzwoicie, wciąż drażnić może jednak motyw przewodni kojarzący się z "Chasing Cars" grupy Snow Patrol. "Orchester Version" tej wady już nie ma, jednak wszystko inne jest do bólu typowe - takich piosenek Dieter wyprodukował już kilkadziesiąt. 
Ciekawostką jest fakt, że okładka singla nie wspomina ani słowem o roli Dietera w powstawaniu piosenki. Autor słów i muzyki nie został wymieniony w ogóle, natomiast producentem jest Dreamfactory. Prawdopodobnie pod nazwą tą kryje się prawa ręka Dietera od spraw technicznych, Jeo Mezei.  

Anything But Love - Sony Music Columbia 88697 52354 2 - 15.05.2009

  1. Anything But Love (Single Version) 3:31
  2. Anything But Love  (Orchester Version) 3:37
  3. Anything But Love (Instrumental) 3:28
  4. Daniel Schuhmacher Potrait 2:43

Produkcja: Dreamfactory


Teledysk do "Anything But Love"


Dziś 02.12.2023
Kalendarium: urodziny Yvonne Catterfeld (1979), premiera singla Blue System "It's All Over" (1991) oraz albumu Pietro Lombardiego "Pietro Style" (2011)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google